İstanbul Sohbet ve Arkadaşlık Platformu

Ana Sayfa / İstanbul Sohbet ve Arkadaşlık Platformu

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Eski Sürüm ile
BAĞLAN

İstanbul Sohbet ve Arkadaşlık Platformu

PeRiLiCe     12-11-19     Bedava Sohbet Odaları, Genel, Mobil Sohbet Odaları, Sohbet, Sohbet Odaları     İstanbul Sohbet ve Arkadaşlık Platformu     88 Defa Okundu

İstanbul Sohbet ve Arkadaşlık Platformu

Tutkumnet.com Arkadaş ve dostlarımızla beraber kurduğumuz nezih aile bir yerimizdir.

Öncelikle konumuz internet kimisi için bir amaç kimileri içinde sadece bir araçtır.
Ama anlatımına şöyle örnekler verebilirim .
Eskiden sadece internet cafe de oda yavaş mi yavaş bu o kadarda kalabalığın içinde sıra bulunca kendimizi şanslı hissettiğimiz insanlar dik biz…İstanbuldan arkadaş arayan sizler için kullanışlı bir platformda mobil taşımalı tek tuş ile cebinizde Tutkumnet.com. Arkadaşlarınıza kolay ulaşım sizler için oluşturulmuştur.

Ama görki su an her evde bir internet her telefonda bir bağlantı günümüz geçmişe oranla edemeyecegimiz ne varsa bugün herşey daha kolay. Yani bazı sipariş sitelerinin sloganı Bir telefon kadar yakiniz ışte bu fırsat bolluguyla bizde kendi yerimizi ve mekanimizi kurma fırsatı na dahil olduk. Şu temiz Tutkumnet.com ailesi olarak değerli kullanicilarimiza açtık ve siz değerli kullacilarimıza hizmetine sunmuş bulunmaktayız Allah bu yolda bizi mahcup etmesin.
amin.

Can sıkıntısından real arkadaşlık bağları zayıf insanlarin kendilerini ifade etmekte güçlük çeken kendilerini anlayabileceği yegane sohbet odalarına sahip bir adresiyle Tutkumnet.com 
siteminde mevcut olan Radyo Tutkum fm siz değerli anlayışlı yetkililer ve sunucu yayıncılarımız ile hizmeti doğrultusundayız .
Yas cinsiyet kategorilerinden uzak bir paylaşım platformudur.
Dünya ne kadar küçük dedirttebilecek büyük bir siteyiz.
Tek yapmamız gereken Tutkumnet.com tıklayıp bende varım diyebilmek.
Din,Dil,ırk ayrımı etmemizin belirli kuralla dahilinde düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz.
Ama Lütfen bunu  yaparken karsınızdakileri asla kırmadan incitmeden üzmeden yapın..Unutmayinki sizde başkalarına öyle davranılması gerektiğini unutmayalım.

İstanbul Sohbet Siteleri Güvenli Midir?

Chat siteleri güvenli mi sorusuna tabii ki evet demek pek doğru olmayacaktır. Diğer sosyal medya sitelerine göre bu siteler daha muhafazakâr olabilmektedir. Arkadaş grubunuzla fikrinizi paylaşırken İslam ile ilgili konularda bilgi edinebilirsiniz. Sohbet sitelerinde yapılmayan sitelerde insanların farklı ve çirkin muhabbetler yapabilmesine maruz kalabilirsiniz. Güvenli olmasından dolayı birçok insan internet ortamında bir nebze güvenerek arkadaşlık yapmak istiyorlar. Web sitelerinde yer alan Sohbet Sitesi  odalarında alanına profilinizde giriş yaparak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. İslam ve arkadaşlık Sohbet sitelerinin temel amacı internet üzerinden arkadaşlık kurmak olsa da bunu son derece kuralı bir politika ile yürütmektedirler. Erkek veya kadının kurallar ile birlikte, bulunduğu ortamda yalan ve lüzumsuz söz kullanmaması gerekir. Bir web sitesi dahi olsa mesajlarınızı göndermeden önce dikkatli okuyup göndermeniz gerekir.

Tutkumnet.com Sohbet Odaları

Boş zamanlarınızda vakit geçirmek, yeni kişilerle tanışmak, günün yorgunluğunu atarken tanıştığınız kişilerle ortak konularda buluşmak yaşantınıza renk katacaktadır. Nerede bile yaşadığını bilmediğiniz, yolda karşılaşsanız dahi tanımayacağınız sohbet odalarında buluşup görüşebildiğiniz kişilerin gizemidir sizi çoğu zaman büyüleyen. Anlatırsınız sıkıntılarınızı dinler sizi, ya da dinleme sırası sizdedir, o moral verir, akıl verir çözüm arar ve vaktin nasıl da geçtiğini anlamazsınız. Sohbet siteleri ilk dönemde suiistimal edilmeye müsait siteler olarak çoğu bireyi geri adım attırmış olsa da son dönemlerde toplum içinde dışlandıkları gibi sohbet sitelerinde de dışlanarak barınmalarına izin verilmemektedir.

Artık sohbet siteleri her yaşta kişinin rahatlıkla girip yeni dostluklar kurduğu ve karşılıklı bu durumdan haz aldıkları ortamlara dönüşmüştür. Günlük sıkıntılarınızı paylaşabilir, ailevi sorunlarınızı anlatabilir, özel problemlerinize çözüm arayabilirsiniz. Ya da spor, müzik, seyahat, sinema gibi daha pek çok konuda sohbet odalarından birini seçerek genelde ortak konularda buluşarak güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Belki çoğu zaman kendinize bile itiraf edemediğiniz bir konuyu anlatıp rahatlayabilir, alacağınız destekle moral bulabilirsiniz. İster kameralı odalarda karşılıklı birbirinizi görerek konuşabilir veya sadece yazışabilirsiniz.

Bir diğer dikkat edeceğiniz husus Dil, Din, Irk ayrımı yapmamak ve siyasi konuşmalarda bulunmamanızdır. Chatin amacı güzel arkadaşlıklar ve diyaloglar kurmaktır.

Böyle olması durumunda olumlu amaçlarla kurulan iyi niyetli sohbet siteleri çoğu zaman olumlu sonuçlanmakta, iş ortaklıkları, evlilik gibi birlikteliklere zemin de hazırlamaktadır Sohbet sitelerindeki seçeceğiniz odalarda size pozitif enerji veren ya da çok antipatik gelen kişiler de olabilmektedir. Olumsuz enerji aldığınız kişilerle görüşmeye devam etmek zorunda değilsiniz. Üstelik bu konuda sizi hiç kimse sorgulayamaz. Kötü amaçlı kullanılmadığı sürece, sohbet siteleri insanın tabiatında olan güvenme ihtiyacını, sevilme sığınma ihtiyacındaki eksiklikleri doldurur.

Çoğu kişi normal yaşamında telaşı ve yapması gereken, bitirmesi gereken çok sayıda sorumlulukları bulunması nedeni ile asosyal görünür ve arkadaşlıklara zaman ve ortam yaratmaz. Ya da çok sıkılgan, utangaç olduğu için normal olarak yüz yüze iletişimden kaçınır. Bu tip durumlarda sohbet siteleri ideal ortamlar olup, arkadaşlık eksikliğini, dertleşmek ihtiyacını karşılayarak büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Bu güne kadar hiç sohbet sitelerini ziyaret etmediyseniz denemeli, yeni dostluklar geliştirmelisiniz.

Güzel Sohbet Yapmak
Mobil Sohbet Sitesi Ve Bedava Sohbet Ortamı

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Copyright 2019 - TutkumNET.Com Tüm Hakları Saklıdır.
Bedava Sohbet | Almanya Sohbet | Kelebek Sohbet | Sohbet Odaları | Mynet Sohbet | Sohbet | Kelebek Chat |
Created By RomeO
%d blogcu bunu beğendi: